იურიდიული დახმარების საბჭომ სხდომა გამართა
19 სექტემბერს, იურიდიული დახმარების საბჭომ სხდომა გამართა. სხდომას საბჭოს თავმჯდომარე, ეკა ფოფხაძე, უძღვებოდა. სხდომას ასევე იურიდიული დახმარების სამსახურის დირექტორი, მელიტონ ბენიძე, და მისი მოადგილე, ირაკლი შონია, დაესწრნენ.
საბჭომ განიხილა იურიდიული დახმარების სამსახურის 2017 წლის ბიუჯეტის პროექტი, ასევე დაამტკიცა საქმისწარმოების ელექტრონულ სისტემაში  - CaseBank–ში შეტანილი ცვლილებები.
სხდომაზე მიმოიხილეს საერთაშორისო დონორი ორგანიზაციების მიერ დაგეგმილი სამომავლო ღონისძიებები, რომლებიც მიზნად ისახავს იურიდიული დახმარების საბჭოს საქმიანობის ხელშეწყობას.

On September 19, Legal Aid Council held a session. The chairperson of the Council, Ms. Eka Popkhadze leaded the meeting. Mr. Meliton Benidze, the director of Legal Aid Service and Mr. Irakli Shonia, the deputy director of the Service, attended the session.
The Council discussed the 2017 project budget of the Service. They also approved amendments made to CaseBank – the electronic system of case proceeding.
The Council members also discussed the coming activities planned by the international donor organizations which aim at supporting the activity of Legal Aid Council.