თერჯოლაში გაიმართა შეხვედრა სოციალური მომსახურების სააგენტოს თანამშრომლებთან
6 ივნისს, იურიდიული დახმარების სამსახურის ზესტაფონის ბიუროს ადვოკატებმა შეხვედრა გამართეს სოციალური მომსახურების სააგენტოს თერჯოლის რაიონული განყოფილების თანამშრომლებთან.
შეხვედრაზე განხილულ იქნა შრომითი ურთიერთობები, მხარდაჭერის მიმღებად პირის აღიარების, სესხის, თავდებობის,  უძრავი ქონების ყიდვა–გაყიდვის და სხვა   სამართლებრივი საკითხები.
იურიდიული დახმარების ბიუროები სოციალური მომსახურების სააგენტოს ტერიტორიულ სამსახურებში მსგავს შეხვედრებს პერიოდულად მართავენ. შეხვედრების მიზანია სოციალური მომსახურების სააგენტოს მუშაკების ინფორმირებულობის გაზრდა, რათა, საჭიროების შემთხვევაში, მათი მეშვეობით მოხდეს სამართლებრივი პრობლემების მქონე მოქალაქეების გადამისამართება შესაბამის იურიდიული დახმარების ბიუროში.

On June 6, the LAS Zestaphoni Bureau lawyers held a meeting with employees of Terjola District Unit of Social Service Agency.
The issues of labor relationships, recognition of a person as a support beneficiary, loan, guarantee, purchase-selling of property and other legal issues were discussed at the meeting.
The LAS bureaus periodically carry out similar meetings at the territorial units of Social Service Agency. The aim of meetings is to raise awareness of the Agency employees in order that they are able to redirect citizens with legal needs to the appropriate legal aid bureau.