2023 წლის 8 ნოემბერს, იურიდიული დახმარების სამსახურის სამსახურის წარმომადგენლები თელავის მუნიციპალიტეტის მერიის, საკრებულოს წევრებს და მოსახლეობას შეხვდნენ.
იურიდიული დახმარების სამსახურის დირექტორის მოადგილემ ლევან გვენეტაძემ და ანალიტიკური დეპარტამენტის სპეციალისტმა თამარ ნაჭყებიამ შეკრებილ საზოგადოებას გააცნეს იურიდიული დახმარების სამსახურის სერვისები და უფასო სამართლებრივი დახმარების მიღების კრიტერიუმები, სამსახურის პროექტები. აღნიშნეს, რომ რეგიონში მოქმედებს იურიდიული დახმარების სამსახურის ადგილობრივი ბიურო და რამდენიმე საკონულტაციო ცენტრი.
შეხვედრის ბოლოს, თელავის იურიდიული დახმარების ბიუროს წარმომადგენლებმა პირადი იურიდიული კონსულტაცია გაუწიეს დაინტერესებულ პირებს.

On November 8, 2023, the representatives of the Legal Aid Service (LAS) met with the members of the Telavi City Hall, the City Council and the residents of Telavi Municipality. Levan Gvenetadze, the Deputy Director of the Legal Aid Service, and Tamar Nachkebia, a specialist of the Analytical Department, gave the audience an overview of the LAS services and the current initiatives, also, introduced them to the criteria for receiving free legal assistance.
They highlighted the operations of the local LAS bureau as well as a number of regional consulting centres. Following the meeting, interested persons received one-on-one legal consultation from Telavi Legal Aid Bureau representatives.