25 მაისს, გაფორმდა ოთხმხრივი ხელშეკრულება ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს, სოციალური მომსახურების სააგენტოს, იურიდიული დახმარების სამსახურსა და მონაცემთა გაცვლის სააგენტოს შორის.
დოკუმენტის თანახმად, იურიდიული დახმარების სამსახურისთვის სოციალურად დაუცველი ოჯახების მონაცემთა ერთიანი ბაზიდან საჭირო ინფორმაციის მიღება და დამუშავება ელექტრონულად გახდება შესაძლებელი. ასევე, იურიდიული დახმარების სამსახური სოციალურად დაუცველი ოჯახებისთვის უფასო სამართლებრივ მომსახურობას უზრუნველყოფს.
ხელშეკრულებას ხელი მოაწერეს იურიდიული დახმარების სამსახურის დირექტორმა რაჟდენ კუპრაშვილმა, სოციალური მომსახურების სააგენტოს დირექტორის მოვალეობის შემსრულებელმა ლევან გოგოძემ, ინფორმაციული ტექნოლოგიების დეპარტამენტის უფროსის მოვალეობის შემსრულებელმა ირაკლი ელიაშვილმა და ციფრული მმართველობის სააგენტოს თავმჯდომარემ გიორგი მეჟლუმიანმა

A quadripartite agreement was signed
Today, on May 25, a Quadripartite Agreement was signed between the Ministry of Internally Displaced Persons from the Occupied Territories, the Ministry of Labor, Health and Social Affairs, the Social Services Agency, the Legal Aid Service and the Data Exchange Agency.
According to the Document, it will be possible for the Legal Aid Service to receive and electronically process the necessary information from the unified database of socially vulnerable families. The Legal Aid Service will also provide free legal services to those needy families.
The agreement was signed by Razhden Kuprashvili, Director of the Legal Aid Service, Levan Gogodze, Acting Director of the Social Service Agency, Irakli Eliashvili, Acting Head of the Information Technology Department, and Giorgi Mezhlumiani, Chairman of the Digital Governance Agency